Print this page
06
December

ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରୀୟାକୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ

Written by 
Published in Odisha

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରୀୟାକୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି । ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ଯେ କୌଣସି ଯାଗାରେ ହାଇକୋର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦାବୀକୁ ନେଇ ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ରଖିଥିବା ବିବୃତିକୁ ନେଇ ଓକିଲମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବେଶ ପ୍ରତିକ୍ରୀୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ବଲାଙ୍ଗିରଠାରେ ହାଇକୋର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦାବୀରେ ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ଓ ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲାର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦାବୀକୁ ନେଇ ବଲାଙ୍ଗିର ଏକ ଘରକିଆ ହୋଇଯାଇଛି । ଆଉ ସୋନପୁର ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରୁଥିବା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରୀୟା ରେ କହିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଗଣ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ଯେ କୌଣସି ଯାଗାରେ ହାଇକୋର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ନେଇ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ହାଇକୋର୍ଟ ବେଞ୍ଚ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କ୍ରୀୟାନୁଷ୍ଠାନ କମୀଟିର ନିଷ୍ପତି ଅନୁଯାଇ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଆସୁଛି । ଏ ସଂପର୍କରେ ବିରେଧୀ ଦଳ ନେତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରୀୟାକୁ ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି । କେବଳ ବଲାଙ୍ଗିରରେ ହାଇକେର୍ଟର ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ନୁହେଁ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର ଯେ କୌଣସି ଯାଗାରେ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ସପକ୍ଷରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ରହିଥିବା ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି । ନରସିଂହ ମିଶ୍ରଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ, ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ ଓ ସାସ୍କୃତିକ ସଂଗଠନ ତଥା ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ତୀବ୍ର ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ଓକିଲ ସଂଘ ସଭାପତି ସର୍ବେଶ୍ୱର ପୁରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ।

Read 142 times
Rate this item
(0 votes)
MBCTv Bureau

Latest from MBCTv Bureau


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/mbctvcoi/public_html/templates/dailynews/html/com_k2/default/item.php on line 490